logo
Loading...

Degustacinis kavos rinkinys

Autorius: Ieva Ivonė - Lietuvos piešimo ant kavos čempionė, Taste Map įkūrėja


5 skirtingos rūšys išskirtinės kavos. Puiki galimybė išragauti, mėgautis naujais pojūčiais ir atrasti savo mėgstamą kavą. Rinkinys susideda iš:

 

Brazil Mogiana Pulped Natural – univerali, subalansuota, saldžiu aromatu paperkanti Brazilijos arabica iš mogiana regiono. Paskrudinta vidutiniškai. Tinkama visiems paruošimo būdams.

Indonesia Sumatra Mandheling – išskirtinė, charakteringa, stipri. išskirtinio žemiško aromato, su prieskoninių žolelių užuomenomis, juodojo šokolado natomis.

Costa Rica Las trojas – lengvesnė, riešutinio aromato. Išraiškingo vyšnių ir raudonųjų serbentų skonio, turi malonų apelsininį rūgštingumą.

Guatemala SHB EP – ilgiau sirpusios kavos uogos apdovanojo šios kavos skonį marcipaniniu saldumu. Švelniai juntamas aviečių sultingumas. Labai tinka ruošti kaip espresso.

Colombia Medellin Supremo – lengvesnė, žaismingesnė kava. subalansuota, aukšta kokybė. minkštas citrusinis gaivumas ir riešutinis sodrumas.

 

Tai 250g rūšinės kavos ( kiekvienos rūšies kavos pakuotėje po 50g)

Gali būti pupelėmis arba sumalta pagal jūsų poreikį,

rinkinio kaina – 25LT

 

Naujų ir netikėtų pojūčių!

 

 

 Panašios istorijos

Domas Ivonis

Brazil Daterra Masterpieces

2021 „Daterra Masterpieces“ aukciono tema buvo žvaigždynai, kuriuos stebi vietinės etninės grupės. Aukcione laimėjome net tris "Masterpie...

Skaityti
Domas Ivonis

Kavos ruošimas. Hario V60

Kita stotelė -  Japonija.! Taip taip, ne kur kitur, bet būtent čia buvo išrastas kitas plikymo būdas – Hario V60.. Hario istorija prasideda 1...

Skaityti
Domas Ivonis

Kavos ruošimas.Chemex

Kas yra juoda filtrinė kava?  Vis daugiau ir daugiau kavos entuziastų renkasi šį variantą dėl skonio profilių įvairovės, paruošimo paprastu...

Skaityti
Ieva Ivonė

CASCARA - džiovintų kavos uogų arbata

Paragauti kavos uogų arbatos - retas malonumas. Dažniausiai šis gėris ir lieka pažįstamas tik kavos augintojų pasauliui, retai eksportuojama...

Skaityti
Sekite mus @tastemap